У Львівській області чоловік вкрав «Ланоса»
Його затримано
Вчора, 3 листопада, близько 17.30, до поліції надійшло повідомлення від 22-річного жителя одного з сіл Червоноградського району про викрадення його автомобіля «Daewoo Lanos», який був припаркований на вулиці Витківській у Радехові. Про це інформує Поліція Львівської області.
За допомогою камер відеоспостереження, розташованих в рамках програми «Безпечна Львівщина», правоохоронці оперативно встановили місце перебування автомобіля та зловмисника і затримали його на одній із вулиць Радехова.
Причетним до незаконного заволодіння транспортним засобом виявився 46-річний житель Радехова.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Червоноградської окружної прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі