У Львівській області діти гралися пневматичною зброєю, яка вистрілила
Відкрито кримінальне провадження за невиконання обов'язків по догляду за дитиною
На Львівщині двоє дітей знайшли пневматичну зброю, яка вістрелила внаслідок чого було поранено підлітка.
Про це 30 грудня поінформувала поліція регіону.
"Двоє малолітніх дітей, шестирічний хлопчик та його двоюрідна сестра віком чотири роки, перебуваючи в будинку своєї бабусі, знайшли у коморі пневматичну гвинтівку та почали гратися нею. Несподівано гвинтівка вистрелила, унаслідок чого дівчинка отримала поранення голови", – описали правоохоронці попередню версію подій.
Поранену дівчину відвезли до лікарні, вона перебуває під наглядом лікарів.
Постріл слідчі вважають випадковим.
"Зброю – пневматичну гвинтівку іноземного виробництва калібру 4,5 мм – правоохоронці вилучили та скерували на експертне дослідження у Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС", – ідеться в повідомленні.
Читайте також: Зеленський підписав закон, що ліквідовує МСЕК
Кримінальне провадження відкрито за ст. 166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.
Зокрема, правоохоронці встановлюють походження зброї.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі