На Львівщині встановили 55 тривожних кнопок для виклику поліції без телефону
Пристрої розміщують у місцях скупчення людей для оперативного реагування на небезпеку
У Львівській області вже встановлено 55 кнопок термінового виклику поліції у публічних місцях. Це частина всеукраїнської ініціативи, яку впроваджує Департамент поліції охорони задля підвищення безпеки громадян у ситуаціях, що потребують негайного реагування. Про це повідомляє Управління поліції охорони у Львівській області.
"Кнопки розміщують у місцях скупчення людей — біля зупинок, вокзалів, лікарень, адмінбудівель. Вони дозволяють викликати поліцію без використання телефону. Один натиск — і сигнал негайно надходить на пульт централізованого спостереження, після чого до місця скеровується найближчий наряд поліції охорони", - йдеться у повідомленні.
Проєкт має чітку соціальну спрямованість: він розрахований на ситуації, коли діяти потрібно миттєво, а можливості зателефонувати немає або це небезпечно — наприклад, у випадку нападу, переслідування або агресивної поведінки.
Загалом по Україні кількість таких кнопок постійно зростає. Їх розташування можна перевірити за допомогою інтерактивної онлайн-карти: https://securitypolice.com.ua/
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині чоловік помер від удару кулаком по голові: нападника затримано
36-річному мешканцю одного з сіл Львівського району загрожує покарання - позбавлення волі на строк до десяти років
Випала з висоти понад 7 метрів: на Львівщині судитимуть директора туристичного товариства через травмування туристки на канатній дорозі
Незважаючи на заборону, обвинувачений відновив роботу підйомника
У Львові відкрили унікальний муніципальний стрілецький тир – «Стрільницю» (ФОТО)
Три поверхи. Функціональний дах. Повна доступність для людей з інвалідністю.
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі