У Львівській ОВА затвердили графік ведення військового обліку: подробиці розпорядження
Козицький роз'яснив основні завдання щодо обліку
![](/uploads/media/78/10/78103c9109be9514f4b3ffd389dcc2c5_w640.jpg)
Максим Козицький затвердив графік проведення перевірок стану організації та ведення військового обліку на території області у 2023 році.
Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 39/0/5-23ВА від 1 лютого 2023 року.
Максим Козицький затвердив аналіз стану військового обліку на території Львівської області у 2022 році та завдання на 2023 рік.
«З метою якісної організації та ведення військового обліку на території Львівської області у 2023 році зобов'язую затвердити аналіз стану організації та ведення військового обліку на території Львівської області у 2022 році, затвердити графік проведення перевірок стану організації та ведення військового обліку на території Львівської області у 2023 році, затвердити завдання щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на території Львівської області у 2023 році» – йдеться у розпорядженні.
Козицький доручив головам районних державних адміністрацій спільно з територіальними центрами комплектування та соцпідтримки розробити та видати розпорядження про стан військового обліку на території відповідних районів області у 2022 році та завдання на 2023 рік, у яких визначити заходи щодо покращення стану військового обліку на підпорядкованих територіях.
Загалом торік комісії територіальних центрів комплектування та соцпідтримки спільно з районними адміністраціями провели 941 перевірку підприємств, установ та організацій області з питань ведення військового обліку.
Загальними недоліками, виявленими під час перевірок, були:
- несвоєчасне повідомлення районних територіальних центрів комплектування та соцпідтримки про зміни облікових даних військовозобов’язаних;
- наявність у військовозобов’язаних обліково-послужних карток замість тимчасових посвідчень військовозобов’язаного встановленого зразка;
- не у повному обсязі заповнення розділу ІІ «Відомості про військовий облік» особових карток форми П-2.
Також у результаті перевірки в області не виявили випадків незаконного бронювання військовозобов’язаних за органами держвлади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час.
Основними завданнями щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на території Львівщини у 2023 році є:
- взяття на персонально-первинний військовий облік громадян, які прибули на нове місце проживання;
- ведення карток первинного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які проживають на території адміністративно-територіальної одиниці;
- здійснення перевірки стану військового обліку та бронювання в місцевих державних адміністраціях, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях;
- здійснення постійного контролю за дотриманням вимог чинного законодавства у сфері організації та ведення військового обліку посадовими особами підприємств, установ та організацій;
- визначення потреби в підвищенні кваліфікації працівників, відповідальних за ведення військового обліку.
![](/uploads/media/17/d7/17d77644e9fcfc8c67yz34053466985a_w960.jpg)
Раніше повідомлялося, у Львівській ОВА розповіли процедуру щодо нового порядку бронювання військовозобов'язаних.
![](/uploads/media/5f/71/5f7196f03e212157ac4636c2321336ed_w640.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!
![](/uploads/media/e3/7d/e37df8f44e1af32de4e04b77061f63bd_w640.jpg)
Ракетна небезпека: в Україні оголошено повітряну тривогу
Усі в укриття!
![](/uploads/media/e3/7d/e37df8f44e1af32de4e04b77061f63bd_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!