У Львівській політехніці з'явилась кафедра віртуальної реальності
Вона стане базовою для для студентів спеціальності «Комп'ютерні науки»
У Національному університеті «Львівська політехніка» створили кафедру віртуальної реальності. Вона працюватиме у складі Навчально-наукового інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Про це повідомляє пресслужба університету.
Кафедра віртуальної реальності стане базовою для студентів спеціальності «Комп'ютерні науки». Наразі на цій спеціальності вже навчається 211 бакалаврів і 54 магістрів. На новій кафедрі викладатимуть двоє професорів і шестеро доцентів – доктори і кандидати технічних наук.
Читайте також: У МОН уточнили, коли у вчителів буде 24 тисячі зарплати
Наразі кафедра зосередиться на викладанні предметів, які раніше вивчали в Українській академії друкарства, приєднаній до політехніки, зазначив перший проректор університету Олег Матвійків.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Після поранення помер воїн зі Львівщини Роман Лозинський
Коментарі