У львівському тролейбусі раптово помер пасажир
Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у тролейбусі № 9, на вул. Митрополита Андрея, у напрямку від центру, раптово помер пасажир. Про це пише прес-служба ЛМР.
На місце події викликали швидку, яка констатувала смерть чоловіка. Зараз, працює слідчо-оперативна група поліції та працівники судово-медичної експертизи. Затримок у русі тролейбусів нема.
«Приблизно о 17.15 год., у тролейбусі № 9, на зупинці «вул. Митрополита Андрея», у напрямку від центру, раптово помер пасажир — чоловік, віком 60−70 років. На місце події оперативно прибула швидка допомога, яка констатувала смерть чоловіка. Зараз, на місці працює слідчо-оперативна група поліції та працівники судово-медичної експертизи. Затримок у русі тролейбусів нема. Усі обставини події з’ясовують», — повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі