У львівську лікарню госпіталізовано четверо осіб з підозрою на коронавірус

picture2_koronavirus-poluc_364604_p0
picture2_koronavirus-poluc_364604_p0

Наразі, медики проводять аналізи щоб встановити точний діагноз. Про це інформує голова ГО «Варта1» Ігор Зінкевич.

За сьогодні, у львівську інфекційну лікарню госпіталізовано чотирьох осіб з підозрою на коронавірус. Одна з хворих, жінка з Перемишлян.

Інфекційна лікарня повністю готова до прийому хворих на коронавірус і при потребі може звільнити інші корпуси лікарні.Наразі, остаточної інформації, що на Львівщині є хворий на коронавірус немає, так як проводять аналізи.

Як інформує ЛМР, 4 особи недавно перебували в країнах, де зафіксовані випадки захворювань, спричинених коронавірусом. Хворі госпіталізовані з ознаками ГРЗ. Біоматеріал відібраний та скерований на дослідження в Київ.

«Всі особи молодого віку, госпіталізовані з нетривалим анамнезом, тобто, вони хворіють впродовж 2–3 днів. Стан — середньої важкості, загроз життю нема. Враховуючи, що пацієнти прибули з країн, де зафіксований коронавірус, а також у них наявні ознаки гострого респіраторного захворювання, хворі госпіталізовані, відповідно до наказу МОЗ, для спостереження і дообстеження. У всіх відібрані матеріали і скеровані в лабораторний центр у Київ для проведення тестування. Хворі отримують лікування в інфекційній лікарні, вони заізольовані.

Усі дії проводяться відповідно до алгоритму, затвердженого МОЗ: якщо ти прибув з-за кордону і в тебе є ознаки ГРЗ, ми повинні взяти таку людині під спостереження», — повідомив Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.