У львівських лікарнях за добу померло 26 хворих на коронавірус
Вчора, 6 листопада лабораторні центри Львова та області провели 3017 ПЛР-тестів, з них 1095 — позитивні (360 — серед львів’ян). Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
У стаціонарах міста із пневмоніями, станом на ранок 7 листопада, перебувають 912 осіб: 875 із них мають Covid-19, 73 особи — у реанімації, 62 пацієнти підключені до апаратів ШВЛ.
Вчора до медзакладів поступило 65 осіб (із них вакцинованих — 6), виписано — 27, померло — 26. Зокрема:
- ЛШМД: поступило — 38 осіб (з них вакцинованих — 4), виписано — 23, померло — 16;
- 8 МКЛ: поступило — 20 осіб (з них вакцинованих — 2), виписано — 3, померло — 6;
- 1 МКЛ: поступило — 4 особи (з них вакцинованих — 0), виписано — 0, померло — 1;
- 5 МКЛ: поступило — 3 особи (з них вакцинованих — 0), виписано — 1, померло — 3.
Загалом за весь час пандемії в області підтверджено 191184 випадки інфікування коронавірусом. З них у Львові — 89 467. За цей час 71 192 містян вже одужали, 2345 осіб померли.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі