У львівських школах та садочках категорично заборонено збирати готівкові кошти: управління освіти проведе розслідування в одному з ДНЗ

DNZ #184 Lviv
DNZ #184 Lviv

У львівському садочку № 184 управління освіти проведе розслідування на основі батьківських звернень. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«За результатами звернення батьків садочку № 184 управління освіти проведе розслідування.  Управління освіти Львівської міської ради зустрінеться з представниками батьківської громади та керівником дитсадка № 184 щодо вирішення конфліктної ситуації», — йдеться у дописі.

Причини конфлікту не оприлюднюються, проте в управлінні освіти повідомили, що у львівських школах та садочках категорично заборонено збирати готівкові кошти, проте благодійні внески за бажанням батьків не заборонені.

Можливо, йдеться про збір готівки на потреби закладу.


У міській раді також додали, що за фактами подібних звернень можна телефонувати до управління освіти: «Із будь-якими скаргами та для вирішення будь-яких ситуацій батьки завжди можуть звертатися до управління освіти, тел. 254-60-48», — повідомили в ЛМР. Також у міській раді повідомили, що цьогоріч для забезпечення закладів дошкільної освіти предметами, матеріалами, медикаментами та іншими необхідними засобами передбачено 34 млн грн.