У Львові 12 листопада з військовими почестями проведуть в останню путь загиблого воїна

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання

Фото: ЛМР

Завтра, 12 листопада, Львів попрощається з Героєм Тарасом Чайкою, який загинув у бою з російськими окупантами. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Чин похорону відбудеться о 10:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 год. — міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка героя

Фото: ЛМР

Тарас Чайка (10.02.1993–02.11.2022). Уродженець села Сокіл, Волинської області. 

Навчався у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівська загальноосвітня санаторна школа № 1 І–ІІІ ступенів імені Богдана-Ігоря Антонича». Закінчив Львівський національний університет природокористування за спеціальністю «Облік та аудит».

У 2020 році отримав спеціалізацію у галузі «альтернативного вирішення спорів». Додатково навчався у Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом». У 2022 році здобув ступінь магістра права та після перемоги планував стати адвокатом.

Після проходження військової кафедри на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, отримав звання «молодший лейтенант».

Свій кар’єрний шлях розпочав із бухгалтерської сфери. У 2021 році одержав свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого.

У вільний час захоплювався мисливством та рибальством, був членом Львівської міської та Золочівської районної організацій українського товариства мисливців та рибалок.

Із початком повномасштабного вторгнення боровся із державою-терористом у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Був командиром окремого розвідувального взводу. 16 квітня 2022 року здобув звання «лейтенант».

У Тараса Чайки залишилися мама, дружина, донька, брат та бабуся.

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів