У Львові 24-річний водій загинув, врізавшись у дерево
Внаслідок отриманих травм водій загинув на місці події. Обставини ДТП наразі встановлюються.
У ніч на 16 листопада, близько 01:00 години, у Львові сталася дорожньо-транспортна пригода з летальним наслідком. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Аварія трапилася на перехресті вул. Генерала Курмановича та вул. Збиральна. Водій автомобіля «Honda Civic CRX», мешканець Львова 2001 року народження, не впорався з керуванням. Автомобіль з’їхав на узбіччя, де здійснив зіткнення з деревом.
Внаслідок отриманих травм водій загинув на місці події. Обставини ДТП наразі встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі