У Львові 3 серпня попрощаються з бойовим медиком Григорієм Іванюком та воїном «ДУК» Андрієм Лабецьким

Герої захищали Україну від російських окупантів

У четвер, 3 серпня, Львів попрощається з двома Героями. Андрій Лабецький та Григорій Іванюк захищали Україну від російських окупантів.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону Андрія Лабецького розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Чин похорону Григорія Іванюка розпочнеться о 12:00 у храмі Пресвятої Трійці (Рясне, вул. Шевченка, 311а), о 14:00 відбудеться поховання на Ряснянському цвинтарі (вул. Лукасевича, 11а). 

Григорій Іванюк (19.03.1979-28.07.2023) Уродженець села Майдан Львівської області. Згодом родина переїхала до Львова.

Навчався у Ліцеї №94 Львівської міської ради. Згодом здобув професійно-технічну освіту.

У мирний час працював у будівельній сфері та взуттярем.

Протягом 2015-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського Військово-морських сил Збройних Сил України.

Григорій Іванюк вважав своїм особистим обов’язком боронити державу від окупанта. Із початком повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. На фронті опанував професію бойового медика.

У Героя залишилися батьки, дружина, двоє дітей, сестра та брат. 

Андрій Лабецький (08.03.1971-25.07.2023) Уродженець міста Турка Львівської області. 

Свій бойовий шлях розпочав у 2018 році. У період проведення операції Об’єднаних сил брав участь в обороні України на Маріупольському напрямку, поблизу населених пунктів Павлопіль, Гнутове, Талаківка, Чермалик, Горлівка та Торецьк. 

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації брав участь в боях на території Київської області. Наприкінці березня доєднався до зведеної групи спеціального призначення та виконував бойові завдання у Запорізькій області. Протягом останнього періоду боронив державу на східному напрямку у лавах 67-ї окремої механізованої бригади «Добровольчий Український Корпус» Сухопутних військ ЗСУ. 

Відзначився тим, що зберіг життя цілого взводу, також активно допомагав в евакуації поранених та цивільних. Побратими згадують, що Андрій Лабецький був справжнім прикладом для наслідування: виважений та відданий державі, він повсякчас тренувався і підтримував власну фізичну форму. 

Читайте також: на війні з росією загинула відома українська футзалістка Елеонора Мальцева.

У Героя залишились брат, друзі і побратими.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий