У Львові 30 березня попрощаються з двома військовослужбовцями 24-ї ОМБр, які здобули вічне життя в бою
Героїв Назарія Сподара і Зіновія Шевчука поховають на Личаківському кладовищі
![жалоба](/uploads/media/e6/b1/e6b1c815879f08e163b8f32683b45078_w640.jpg)
У четвер, 30 березня, Львів попрощається із Назарієм Сподаром та Зіновієм Шевчуком, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.
Як повідомляє ЛМР, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
![](/uploads/media/63/70/6370607ff72d8a7fd3f1b537e9109d17_w640.jpg)
Назарій Сподар (28.10.1984-17.02.2023). Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №46 імені В'ячеслава Чорновола Львівської міської ради. Здобув диплом із відзнакою у Львівському національному університеті імені Івана Франка за спеціальністю «Фінанси».
Після завершення навчання працював начальником відділу, згодом – начальником управління з розв’язання рієлторських питань у Приватному акціонерному товаристві «Українська акціонерна страхова компанія «АСКА». Надалі обіймав посаду директора у ПрАТ «Страхова компанія «АРМА».
Був членом ГО «Львівський клуб активного відпочинку», захоплювався рибальством та збиранням грибів.
Брав участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. 5 березня 2022 року добровольцем вступив до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання у «гарячих точках» фронту.
У Назарія Сподара залишилися батьки, дружина, двоє доньок та сестра.
![](/uploads/media/b5/b6/b5b6416d2fae3738662066802a468a53_w640.jpg)
Зіновій Шевчук (24.03.1966-01.10.2022). Уродженець села Муроване Львівської області.
Навчався у Загальноосвітній середній школі І-ІІ ступенів села Муроване, після закінчення 8-го класу вступив до Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Здобув освіту у професійно-технічному училищі в Брюховичах, згодом закінчив Львівську філію Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Всеволода Лазаряна.
Проходив строкову військову службу у лавах морської піхоти в Севастополі. У мирний час працював на залізниці.
Із 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.
Із початком повномасштабного вторгнення продовжив боротися із російськими окупантами у лавах тієї ж 24-ї бригади.
Читайте також: стало відомо про загибель у бою під Бахмутом відомого львівського культуролога.
У Зіновія Шевчука залишилися двоє синів, старший брат та старша сестра.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!