У Львові 31 серпня попрощаються із військовослужбовцем Богданом Святошенком, який загинув на сході України

Поховають воїна на Личаківському кладовищі

 

У четвер, 31 серпня, Львів попрощається з військовослужбовцем Богданом Святошенком, який захищав Україну від російських окупантів.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Богдан Святошенко (22.02.1968-25.08.2023) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Працював у Лабораторії хімічних технологій кафедри фізичної та колоїдної хімії хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Активний учасник Помаранчевої революції. Впродовж різних періодів життя працював у Львівській філії іноземного підприємства «Кока-кола Беверіджиз Україна Лімітед», Акціонерному товаристві «Галичфарм», Товариствах з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Комфортбуд-1» та «БЕТОН ГРУП-1». Останнім місцем праці було Товариство з обмеженою відповідальністю «Меркурій-Центр».

Під час повномасштабного російського вторгнення боронив Україну у лавах військової частини А3719 ЗСУ на східному напрямку.

Читайте також: Львівщина 31 серпня зустріне свого полеглого в бою воїна Івана Бутима.

У Богдана Святошенка залишилися дружина, син, донька, мати, зять, невістка та внучка.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко