У Львові 33-річний чоловік видавав себе за покійну матір
Львів’янин після смерті матері «навішав» на неї кілька банківських кредитів
У Львові чоловік видавав себе за покійну матір.
Як повідомляє прокуратура, у січні минулого року матір обвинуваченого померла. Вже через чотири дні після цього чоловік знайшов її мобільний телефон та отримав доступ до онлайн-банкінгу в додатку «Приват24».
Видаючи себе за покійну, він увійшов до банківського застосунку та здійснив вісім транзакцій із переказу кредитних коштів з карткового рахунку матері на власний рахунок у тому ж банку. Також обвинувачений поповнив рахунок свого мобільного номера.
Банк зафіксував активність на рахунку клієнтки після дати її смерті та повідомив про це правоохоронні органи.
Загальна сума завданої фінансовій установі шкоди становить майже 10 тис. грн.
Читайте також: У Міненерго пояснили, чому в Україні відключають світло нерівномірно
Як повідомили у поліції, таким чином 33-річний львів’янин завдав банку збитків на вказану суму. Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України та ч.4 ст.190 (Шахрайство) ККУ, завершене. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченому - позбавлення волі на строк до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі