У Львові 37-річний чоловік хотів відкупитися від кримінальної справи за 400 євро

Спершу чоловіка підозрювали у пограбуванні з проникнення у житло — йшлося про викрадення мобільного телефона. Та під час обшуків в його квартирі в жовтні 2017 року правоохоронці знайшли цікавішу знахідку — кілограм канабісу.

За місцем проживання знайшли 87 пакетиків канабісу, пляшку, банку, пластиковий контейнер та інші місткості з цією речовиною, а також електронні ваги. Чоловік вирішив відкупитися від кримінальної відповідальності та намагався заплатити начальнику слідчого відділу поліції 400 євро.

Однак, лише у квітні цьогоріч Личаківський райсуд Львова присудив 37-річному зловмиснику 5 років ув’язнення за спробу відкупитися від кримінальної справи. Про це йдеться у матеріалах вироку суду.

Засуджений заперечує свою провину. Під час судового засідання він зазначив, що запропонувати хабар йому порадив один із працівників відділу поліції, а тому вважає, що його просто спровокували на незаконні дії. Та суддя в таку версію підсудного не повірив.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський