У Львові 3D-принтер завершив будівництво каркасу школи
Це перше будівництво в Україні
У Львові триває будівництво школи, стіни якої будували за допомогою спеціального 3D-принтера. Наразі за новою технологією завершено будівництво каркасу. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.
«Стіни корпусу для початкової школи № 23 вже готові, зараз працюють над встановленням перекриття і комунікацій», - йдеться у повідомленні.
Зазнчимо, що це перше будівництво за допомогою використання новітньої технології у Львові та Україні.
Корпус мають відкрити вже у 2024 році. Тут зможуть навчатися 100 учнів початкових класів.
Додамо, що будівництво навчального корпусу початкової школи ЗОШ №23 у Львові розпочали у листопаді 2022 року. На першому етапі команді проєкту вдалося закласти фундамент майбутньої школи, але згодом процес будівництва був зупинений через масовані ракетні обстріли України, нестачу електропостачання та нестабільні погодні умови. Тому лише в травні привезли 3D-прінтер і відновили активну фазу робіт.
Читайте також: скандал біля Львова: у дитсадок вирішили приймати лише дітей «корінних» жителів селища
За концепцією проєкту, який створила київська майстерня Balbek bureau, зводять одноповерхову будівлю висотою 3,5м та площею 506 метрів квадратних. Тут буде чотири класи, учительська, фойє, коридори та санвузли. Загальний бюджет – 800 тисяч доларів.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі