У Львові 605 людям провели експрестести на COVID-19: які результати
За добу, що минула, 9 квітня, у Львові експрестести, які визначають підозру на коронавірус, зробили ще 605 особам.
З них у двох осіб тест дав позитивний результат, тож у них відібрали матеріал для ПЛР-діагностики, передає пресслужба ЛМР.
Так, в міському управлінні охорони здоров’я повідомили, що вчора протестовано 605 осіб. З них: 474 — медичні працівники (в 1 виявили підозру); 39 — пацієнти з пневмонією (в усіх — результат негативний); 13 — вагітні жінки (в усіх — результат негативний); 79 працівників різних об’єктів міста (в 1 виявили підозру).
Нагадаємо, від минулого тижня у Львові експрестестами на коронавірус протестували близько 3100 осіб — водіїв, соціальних працівників, пацієнтів львівських лікарень із пневмонією або ГРЗ, медичних працівників, вагітних жінок та працівників ринку «Шувар». За результатами експрес-тестувань, підозру виявили в 34 осіб.
Водночас у лабораторіях міста ПЛР-тести за чотири доби (6−9 квітня) зробили 387 хворим з підозрою на коронавірус, з них у 53 діагноз підтвердився.
Зазначимо, що заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що експрестести на Covid-19 можна буде придбати в аптеках.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Захисника з Яворова посмертно нагородили орденом “За мужність” III ступеня
Ігор Демченко загинув під час виконання бойового завдання на війні
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі