У Львові активісти "зустріли" представника сепаратистської партії (ВІДЕО)

Без імені
Без імені

Сьогодні, 31 березня, активістами львівського осередку «Правого сектора» було проведено інформаційно-роз'яснювальну бесіду з представником політичної партії «Успішна країна». 


Засновником партії «Успішна країна» є соратник екс-президента Віктора Януковича, колишній міністр доходів та зборів Олександр Клименко, який перебуває в державному та міжнародному розшуку. Клименку інкримінують участь в організованій злочинній організації, вчиненні у її складі особливо тяжкого злочину проти державної власності, злочинів середньої та невеликої тяжкості у сфері господарської та службової діяльності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в розмірі 3,1 млрд грн, тобто в особливо великих розмірах. 


Про прибуття керівника виконавчого комітету сепаратистської партії Анни Алімової (фото) до Львова, активістам вдалось довідатись із власних джерел. «Зустріч» з предстаником політсили відбулася неподалік готелю, в якому мала намір поселитися Алімова.


Декілька днів тому представники «Успішної країни» намагалися провести зібрання за участі прихильників партії поблизу Рівного. Проте активістам, які довідалися про такий захід, вдалось зірвати його, заблокувати людей у приміщенні та викликати поліцію.

Член Рівненського міськвиконкому Ніна Скиба розповіла, що організатори заходу – із Вінниці та Києва, на збори прийшли переважно жінки-пенсіонери. 

 

За попередньою інформацією, Анна Алімова прибула до Львова з метою організувати аналогічне, як неподалік Рівного, зібрання прихильників партії, що  розповсюджує сепаратистські настрої.

 


[embed]https://www.youtube.com/watch?v=xx_MCxFE8Nk&t=5s%20[/embed]