У Львові безвісти зникли дві дев`ятирічні дівчинки
На 21:00 год. дівчат знайдено в Ашані, всім дякуємо за допомогу
Сьогодні, 09.03.2019 р., у Сихівському районі Львова, зникли дві дівчини.
Білинець Емілія Володимирівна, 2010 р. н., вийшла разом із своєю однокласницею, о 14.00 год., пішли гуляти та не повернулись.
Прикмети Білинець Емілії: була одягнена у темносиню куртку із кожушком рожевим, синю шапку з білим написом, чорні лосіни. Ріст 1,34 см, довге волосся русого кольору, худої тілобудови.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі