У Львові біля зруйнованих внаслідок ракетного удару будинків буде працювати виїзний ЦНАП
Графік роботи: з 10:00 до 19:00
На подвір'ї будинків на вул. Стрийській запустять роботу виїзного ЦНАПу.
Як повідомляє «Твоє місто», у Львові триває обстеження квартир у будинках, що зруйновані внаслідок ракетного удару 6 липня. Вчора, 10 липня, завершили заміри вибитих вікон, ще у декількох квартирах – виміряють до середи, 12 липня заявив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
«Розпочато вже виготовлення вікон. Кілька квартир, де не було замірів - до середи продовжили термін. По заміні вибитих вибуховою хвилею вхідних дверей - узгодили формат компенсації та подачу документів. Щодо тріщин в квартирах – обстеження всіх квартир завершать до цієї пятниці. Паралельно тривають роботи по укріпленню або підсиленню. Щодо ремонту дахів – встановлено тимчасове закриття. І вже розпочато роботи по встановленню постійних конструкцій даху. Займе часу – від рівня складності даху кілька тижнів», – підкреслив він.
Читайте також: Козицький повідомив, коли відновлять пошкоджені ракетними обстрілами електропідстанції.
За словами Андрія Москаленка, на подвір'ї будинків запустять роботу виїзного ЦНАПу, який прийматиме всі документи для компенсації. Крім того, там консультуватимуть також з інших питань. Він працюватиме з 10:00 до 19:00 год.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі