У Львові буде суд над двома учасниками «народної міліції», які воювали проти ЗСУ (ФОТО)

Обвинувачені добровільно перейшли на бік ворога та вступили до псевдоутворень «днр» та «лнр»

Ілюстрація з відкритих джерел

У Львові судитимуть учасників «днр» та «лнр», які воювали проти ЗСУ.

Як повідомили у прокуратурі Львівської області, прокурори завершили досудове розслідування і скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох громадян України. Їм інкримінують державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 1, 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України).

Слідством встановлено, що обвинувачені добровільно перейшли на бік ворога та вступили до незаконних збройних формувань «народної міліції» псевдоутворень «днр» та «лнр».

Мешканець Донецька був зарахований до 114 батальйону «народної міліції» терористичної організації «днр», він виконував обов’язки стрільця. Він також забезпечував безпеку місць перебування збройних сил фр у Донецькій області.

Інший обвинувачений, мешканець Луганщини, був зарахований до військової частини 69647, що входить до 2-го армійського корпусу військ рф. А пізніше воював на боці країни-агресора вже у незаконного збройного формування «народної міліції» терористичної організації «лнр».

У липні 2023 року обвинувачених взяли у полон на території Донецької області.

Читайте також: суд засудив українця, який добровільно воював на боці росії.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі СБУ у Львівській області.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також