У Львові через ДТП змінили напрям кілька трамвайних маршрутів (ФОТО)
У зв’язку із складною дорожньо-транспортною ситуацією, сьогодні зранку трамвайний маршрут №8 курсує за дещо зміненим рухом.
Так у напрямку Сихова, поблизу зупинки «Угорська» зупинилися трамваї маршруту №8. Затор розтягнувся впродовж Сихівського моста.
[caption id=«attachment_45506» align=«alignnone» width=«527»] Фото: Varta 1[/caption]
Трамваї, які їдуть із центру – розвертаються на кільці на вулиці Угорській та їдуть назад. Про це повідомляє кореспонденту Varta 1, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.
Як повідомили згодом у прес-службі Львівської міської ради, проблемою стало оформлення кількох ДТП.
[caption id=«attachment_45507» align=«alignnone» width=«525»] Фото: Varta 1[/caption]
«Затримка у русі трапилася сьогодні о 8:30 через ДТП трамвая з автомобілем на перетині пр. Червоної Калини та вул. Угорської. Оформлення події тривало впродовж 40 хвилин, а згодом о 09,40 трапилася ще одна ДТП за участю двох автомобілів на перетині вул. Саксаганського – вул. Івана Франка.
У зв’язку із цим, трамваї 8-го маршруту курсують до Академії Мистецтв. Трамвайний маршрут № 1 курсує за рухом маршруту № 9, а трамвайний маршрут № 3 тимчасово курсує по вул. Городоцькій у напрямку пл. Двірцевої. Прогнозований час усунення перешкоди у русі громадського електротранспорту – 50 хв», – повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».
[caption id=«attachment_45508» align=«alignnone» width=«249»] Фото: Varta 1[/caption]
Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» перепрошує пасажирів за тимчасові незручності та сподівається на розуміння.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі