У Львові, через марш фанатів, ситуативно обмежуватимуть рух
У п’ятницю, 7 червня, центром Львова пройде хода футбольних фанатів на підтримку української збірної, яка цього дня гратиме зі збірною Сербії на «Арені Львів». Про це повідомляла «Варта1».
Як повідомляє «Твоє місто», під час брифінгу заступник виконавчого директора Федерації футболу Львівської області Андрій Смольський, будуть ситуативні перекриття руху транспорту.
«Хода розпочнеться о 16:00 год., на площі біля Львівської опери. Фанати та представники клубу «Вірні збірній» пройдуть проспектом Свободи, вулицями Дорошенка та Словацького до фан-зони біля університету Франка. У ході також візьмуть участь байкери, електрокари та оркестр, який зупинятиметься на перехрестях та влаштовуватиме міні-виступи. За маршрутом ходи поліцейські ситуативно обмежуватимуть рух», — йдеться у повідомленні.
Додамо, що напередодні українські ультрас повідомили про спільну ходу із хорватськими уболівальниками, яка стартує від пам’ятника Королю Данилу. Однак, за словами Андрія Смольського, до міськради не надходити звернення щодо альтернативних маршів. Львів’ян просять утриматись від провокацій та не брати участь у сумнівних акціях.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі