У Львові через негоду вулицями попливло невивезене сміття (фото)

Про сміття, яке разом з водою тече по вулицях повідомляють обурені користувачі у соціальних мережах.

Людмила Чечель у Фейсбуці описує проблему на проспекті Чорновла, біля супермаркету «Арсен»: «Сміття гниє вже кілька місяців на його території. Вона закрита від погляду стронніх, але не від мого. Дощ все рясно поливає, вода стікає прямо під будівлю зі сторони складу з продуктами! Стоїть жовта купа води! Кілька місяців! Я навіть уявити не можу, що там попадає в продукти. Працівники в тапках робочих щодня виносять на купу нові пакети і в них же вертаються назад в цех.»

Користувач Тетяна Русакова пише про вулицю Пулюя, де сміття також плаває. 



 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  3. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті