У Львові через повалені дерева досі не відновлено рух трамвайного маршруту № 6
«Львівелектротранс» повідомляє, що роботу всіх маршрутів трамваїв та тролейбусів у Львові відновлено. Виняток становить трамвайний маршрут № 6, тому що на вул. Б. Хмельницького аварійна служба зрізає дерево, яке лежить на опорі контактної мережі.
Як повідомляє Львівська міська рада, станом на 8 годину ранку 1 липня у Львові в наслідок негоди було повалено 118 дерев, 68 з яких вже прибрано. 7 дерев впало на автомобілі. Загалом, злива підтопила 29 підвалів і 10 під’їздів, 15 і 7 з яких відповідно вже вдалося очистити. Окрім того було пошкоджено 24 дахи.
За інформацією ЛКП «Львівсвітло» станом на зараз є 53 аварії та 3 зламані опори. Підприємство працює над усуненням пошкоджень.
«Львівелектротранс» повідомляє, що роботу всі маршрутів трамваїв та тролейбусів відновлено. Виняток становить трамвайний маршрут № 6, тому що на вул. Б. Хмельницького аварійна служба зрізає дерево, яке лежить на опорі контактної мережі.
«Маємо пошкодження дахів, підтоплення, поламані дерева та гілки, пошкоджені мережі електропостачання. Всю ніч комунальні служби працювали, аби найперше розчистити магістральні дороги від повалених дерев та забезпечити проїзд транспорту. Шкоди негода завдала багато, але критичних ситуацій нема», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі