У Львові через тривогу перенесли церемонію прощання з Героями
Вічна пам'ять!
У зв'язку із затяжною повітряною тривогою, яка розпочалась сьогодні о 8:30 і триває досі, прощання з Героями сьогодні відбудеться о 14:00. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради
Відтак чин похорону Андрія Копичина, Андрія Филипчука, Дениса Яковлєва та Сергія Золотарьова розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
Львів’ян та гостей міста закликають долучитись до міських церемоній прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Додамо, що сьогодні Львів попрощається ще з чотирма Героями. Андрій Копичин, Андрій Филипчук, Денис Яковлєв, Сергій Золотарьов захищали Україну від російських окупантів.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
Коментарі