У Львові, через відсутність електрики, зникла вода на більш ніж 30 вулицях

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», у зв’язку з відсутністю електропостачання на НС «Янівська», призупинено подачу води до частини вулиць міста.


Про це пише пресслужба ЛМР.


Зокрема, припинено водопостачання на вул.: Бортнянського, Комарова, Ясна, Залізнична, О. Степанівни, М. Вовчка, Бр. Міхновських, Шараневича, Стороженка, Хотинська, Перова, Одеська, Левандівська, Сорохтея, Юнаківа, Золота, Єрошенка, Залізнична, Квітки-Основ’яненка, Городоцька, Бандери, Матейка, Озаркевича, Я. Мудрого, Шевченка, Шараневича, Пстрака, Голубовича, Вернигори, Декарти, Морозенка, Головацького, Яцкова та прилеглі до них вулиці.

Ремонтні роботи проводить МЕМ. Відновлення подачі води відбудеться після відновлення електропостачання до НС «Янівська».

ЛМКП «Львівводоканал» просить вибачити за тимчасові незручності.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
  2. Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
  3. Над Львовом кружляв літак із позивним Welcome без реєстраційних даних: стало відомо, що це був за політ
  4. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  5. Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ

Найчитаніше

  1. У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
  2. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  3. Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини
  4. У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
  5. У Львові після оприлюднення відео у соцмережах, притягнули до відповідальності водіїв-порушників