У Львові через збій частина мешканців залишилася без опалення і гарячої води

Можливе зовнішнє втручання

Сьогодні, 23 січня, відбувся збій у роботі системи теплопостачання ЛМКП «Львівтеплоенерго». Про це інформує пресслужба ЛМР.

Внаслідок цього збою зупинились 324 ІТП Сихова.

Станом на 9:30 год. 175 ІТП працівники підприємства вже запустили в роботу.

 «Сьогодні вночі приблизно о 02:00 стався збій у системі роботи наших ІТП. Маємо підозри на зовнішнє втручання, однак ця інформація зараз перевіряється правоохоронними органами.

Відтак наші працівники, методом обходу, в ручному режимі запускають у роботу усі ІТП на Сихові, які вийшли з ладу. Станом на 9:30 год 175 ІТП вже працювали. Роботи з відновлення продовжуються і кількість ІТП, які відновлюють роботу, постійно зростає. До кінця дня плануємо повністю відновити роботу усіх ІТП і відновити подачу тепла і гарячої води», - повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Львівського письменника, який став на захист професора Лося, виключили з Українського ПЕН
  2. З ЛНУ звільнили професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях
  3. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  4. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  5. У США дали пояснення заяви Трампа про "закінчення війни в Україні за 24 години"

Найчитаніше

  1. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  2. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  3. Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"
  4. Під час захисту України від окупантів загинув 28-річний Герой з Львівщини
  5. Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА