У Львові чоловік переробив під себе документи покійного батька, щоб таксувати

Screenshot_1
Screenshot_1

Сьогодні вночі, патрульні зупинили автомобіль «Dacia Sandero» через порушення водієм ПДР. Водій надав посвідчення видане на 82-річного чоловіка. Повідомили в Патрульній поліції.

Відомо, що чоловіка позбавили водійського посвідчення. Тому він вирішив переробити на себе аналогічний документ батька, який помер 12 років тому.

Однак, фотографія у ньому була цього керманича та й рік народження він називав значно молодший, що свідчило про підроблений документ. Чоловік дуже нервував і погрожував знищити посвідчення водія.

Керував автомобілем 47-річний львів’янин, якого суд на початку березня позбавив водійського посвідчення за вчинену, у стані сп’яніння, ДТП, терміном на 1 рік. І ще один протокол за керування транспортним засобом у стані сп’яніння, суд поки не розглянув.

Водій зізнався, що підробив посвідчення батька, аби працювати таксистом. Патрульні виявили в чоловіка ознаки алкосп’яніння і прилад «Drager» підтвердив це. Результат — 0,55 проміле.

На чоловіка склали протокол. За рішенням суду передбачений штраф — 34 000 гривень з позбавленням права керування ТЗ на строк 3 роки.


Також на нього винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП. Штраф — 20 400 гривень.


Фото: Патрульна поліція Львівщини