У Львові чоловік підпалив автомобіль
Поліцейські встановили причетного до підпалу мікроавтобуса - 33-річного львів’янина та затримали його
Вчора, 31 серпня, що на вулиці Виговського у Львові горів автомобіль. Про це інформує поліція Львівщини.
Після локалізації пожежі поліцейські встановили, що вогнем був суттєво пошкоджений мікроавтобус Volkswagen T4, який належить 42-річному місцевому мешканцю. Приїхавши додому, він залишив транспортний засіб на ніч біля під’їзду. Причиною пожежі був підпал.
До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції та слідчі територіального підрозділу поліції, оперативники Управління карного розшуку, співробітники Управління кримінального аналізу та кінолог поліції Львівщини, а також співробітники Управління патрульної поліції у Львівській області.
Вивчивши записи камер відеоспостереження, розташованих в рамках програми «Безпечна Львівщина», правоохоронці встановили місце перебування зловмисника, причетного до підпалу мікроавтобуса - 33-річного львів’янина та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час обшуку у помешканні затриманого правоохоронці виявили гранату Ф-1, яку працівники вибухотехнічної служби вилучили та скерували на експертне дослідження.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, що загрожує підозрюваному - позбавлення волі на строк до десяти років.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
У СБУ та поліції повідомили, чи звертався Парубій щодо надання йому охорони
Вбитий Андрій Парубій -голова Верховної Ради України з 14 квітня 2016 року по 28 серпня 2019 року
Якою буде погода у Львові та області завтра, 2 вересня
Прогноз погоди на Львівщині на неділю, 31 серпня від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
Львівщина попрощається з Героєм В'ячеславом Ляшком
Похорон відбудеться завтра, 2 вересня, об 11:00 у Церкві Успіння Пресвятої Богородиці, Стрий
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі