У Львові чоловік пограбував магазин, викравши телефон
Продавці намагалися зупинити грабіжника, а коли їм це не вдалося, негайно викликали поліцію.
У Львові правоохоронці затримали 29-річного місцевого мешканця, який обікрав магазин у центрі міста. За скоєне йому загрожує до десяти років позбавлення волі. Про це повідомили в поліції Львівської області.
Інцидент стався 12 вересня близько 17:50 на проспекті Свободи. Зловмисник відкрито викрав мобільний телефон з одного з магазинів і втік. Продавці намагалися його зупинити, а коли їм це не вдалося, негайно викликали поліцію.
Правоохоронці оперативно встановили особу та місцезнаходження грабіжника. Його затримали в порядку статті 208 КПК України.
Слідчі вже повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України (Грабіж). Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі правоохоронці також перевіряють причетність фігуранта до інших аналогічних злочинів на території Львова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- У Львові через спеку госпіталізували п’ятьох пацієнтів
Коментарі