У Львові чоловік розпилив газ проти співробітників ТЦК
На вулиці Княгині Ольги, громадянин на прохання надати для перевірки військово-облікові документи, почав втікати
Сьогодні, 21 травня, близько 10:00, військовослужбовці одного з львівських РТЦК та СП, разом з представниками поліції, здійснювали оповіщення військовозобов’язаних громадян. Про це інформує група комунікацій Львівського ОТЦК та СП.
На вулиці Княгині Ольги, громадянин на прохання надати для перевірки військово-облікові документи, почав втікати.
Вже коли його майже наздогнали, чоловік різко обернувся й розпилив, ймовірно, перцевий газ.
Наслідок – правоохоронець і військовослужбовець госпіталізовані з серйозними пошкодженнями очей.
Постраждалий внаслідок умисних дій військовозобов’язаного – військовослужбовець, якого нещодавно перевели на службу у ТЦК з 24 ОМБр за станом здоров’я. Він не міг більше виконувати завдання на передній лінії.
Зловмисника затримали. Ним виявився військовозобов’язаний громадянин, що перебував у розшуку. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- Україна з партнерами розробила новий план припинення війни
Коментарі
Рік два і цей режим впаде,краще відбути у тюрмі,як воювати за наркомана і вже неіснуючу країну