У Львові чоловік, який назвав себе «святим москалем», слухав російську музику та лаявся
Події у центрі міста
Перехожий підійшов та зробив йому зауваження. Після цього спалахнув словесний конфлікт, адже чоловік не чув аргументів та не розумів, чому від нього узагалі щось хочуть. Як зазначає Новини.LIVE Львів, росіянин втік, тож люди навіть не встигли викликати поліцію.
Окрім цього чоловік почав агресивно відповідати, мовляв, він знаходиться у Львові – місті Лева, а не «биків». На запитання чи він знає, що в Україні триває війна, чоловік відповів: «Це у вас війна, не у мене. Хочеш воювати – підеш».
Читайте також: Виплати освітянам зростуть у 2024 році – Шмигаль
«Не в »твоїй Україні«, її тут близько не було, коли я народився. Я – росіянин мене звати святий москаль. Ти не можеш мені заборонити розмовляти російською», – заявив чоловік.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі