У Львові чоловік зарізав сусідку (ФОТО)
Чоловіка затримали
У Львові поліцейські затримали чоловіка, причетного до вбивства сусідки. Про це 5 грудня повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Так, 4 грудня близько 15.30 на оперативну лінію «102» надійшло повідомлення від 57-річної львів’янки про те, що, прийшовши до себе додому – у квартиру, розташовану в одному з будинків на вулиці Авраама Лінкольна, вона виявила сусідку з ножовим пораненням в ділянці грудей. В подальшому потерпіла померла від отриманих травм.
Правоохоронці встановили, що ножового поранення загиблій завдав її сусід – 54-річний господар помешкання, чоловік заявниці, під час розпивання спиртного.
Чоловік затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
Також вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України..
Досудове розслідування триває.
Як повідомлялося раніше, у Львові на хабарі затримано лікарку
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі