У Львові чоловіки викрали валізу в п'яного чоловіка
Вчора, 17 квітня, близько 17 год, патрульні отримали виклик від львів’янина, який побачив особу, що нерухомо лежала на вулиці Героїв УПА, а біля неї стояла червона валіза. Про це інформує Патрульна поліція Львівської області.
Патрульні сконтактувалися із заявником і дізналися, що двоє невідомих проходячи біля лежачого чоловіка, забрали його валізу.
Екіпаж поряд виявив двох осіб з валізою, які перевіряли її вміст. Їх затримали і викликали на місце події слідчо-оперативну групу.
Ймовірними зловмисниками є 27 та 31-річні львів’яни. Чоловіків супроводили у відділок для встановлення обставин.
Потерпілим виявився 56-річний львів’янин, який був у сильному стані алкогольного сп’яніння, його госпіталізували.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі