У Львові демонтували найбільший МАФ, у якому торгували алкоголем (ФОТО)

Алкоангар площею понад 200 кв.м

Фото: КП "Адміністративно-технічне управління"

У Львові демонтували кіоск, у якому торгували алкоголем. Це найбільший МАФ, який розібрали у місті за останні роки. Його площа понад 200 кв. м, повідомили на сторінці «Львів Містобудування» у ФБ.

Як зазначається, тимчасова споруда за адресою вул. І. Виговського, 69 була розміщена без правових підстав, не мала паспорта прив’язки та не була внесена до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. У кіоску площею немало-небагато 234 кв. м продавали алкоголь.

Фото: КП "Адміністративно-технічне управління"

У Львові, нагадаємо, відповідно до ухвали ЛМР від грудня 2019 року, заборонено торгувати алкоголем у тимчасових спорудах. Ця ухвала дозволяє без рішення суду примусово демонтувати павільйони, де продають алкоголь.

Читайте також: у Львові демонтують незаконний МАФ.

«Підприємець мав час і можливість розібрати павільйон своїми силами, але не зробив цього. Власник та орендарі лише забрали товар. А споруду демонтували працівники КП «Адміністративно-технічне управління». Щоб демонтувати цей алкоангар, комунальники витратили чотири дні», зазначається у повідомленні.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий