У Львові демонтують МАФи, в яких переважно торгують алкоголем і діють ломбарди

sajt-1
sajt-1

На пленарній сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про «Про здійснення підприємницької діяльності в тимчасових спорудах на території міста Львова», що регулюватиме діяльність тимчасових споруд.

Як зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, близько 10 % львівських МАФів виключили з переліку тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Роблять це з об’єктивних причин, додав він.

«Зокрема, часто не було переоформлено належним чином документи, тому ухвала ЛМР прямо забороняє продовжувати їх функціонування. Так само були окремі об’єкти, де було виявлено суттєву невідповідність площі споруди фактичної та тієї, що є в документах.

Водночас від комісії ми скерували звернення та запити до районних адміністрацій з проханням надати інформацію по тим тимчасовим спорудам, де в основному здійснюється торгівля алкоголем, де провадиться кредитна діяльність та є наявні ломбарди чи лотереї», — пояснив Любомир Зубач.

До переліку тимчасових споруд, які залишаються, не ввійшли МАФи, де є вказаною діяльність на 100% продаж алкоголю. Йдеться про ті тимчасові споруди, де основним видом діяльності є торгівля алкогольними напоями.


За його словами, ухвала є корисною для тих підприємців, які працюють згідно з законом. Стосовно всіх інших передбачається примусовий демонтаж.

Він також наголосив, що процедура перевірки тимчасових споруд проводилась відкрито та публічно.

Всього в переліку залишилось 291 МАФ.