У Львові на деяких маршрутах громадського транспорту збільшать кількість автобусів
З'явиться близько 30-35 додаткових автобусів
З 2 вересня на 20 автобусних маршрутах Львова збільшать кількість транспортних засобів – орієнтовно 30-35 додаткових автобусів. Про це повідомляє Львівська міська рада.
«З 2 вересня ми плануємо підвищити відсоток випуску транспорту на автобусні маршрути. Загалом на лінії виїде від 30 до 35 додаткових автобусів. В основному, свої маршрути підсилить АТП-1. Комунальне підприємство має додати на лінії 18-20 автобусів. Також підвищити випуски планують і приватні перевізники», — розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
В.о. керівника управління транспорту ЛМР Олег Партика, комунальне АТП-1 підсилить 13 своїх маршрутів. Йдеться про маршрути №1а, 3а, 5а, 6а, 9, 18, 20, 40, 46, 47а, 52, 61, 92. «Щодо приватних перевізників, то «Міра і К» планує підсилити маршрути №№7, 11, 14; «Фіакр Львів» - №№17, 43; ПАТ ЛАТП 14630 – №31 та «Епітранс» - №48. На кожен з вказаних маршрутів буде додано в середньому по 1-2 автобуси», — сказав Олег Партика.
Читайте також: Вартість проїзду у громадському транспорті Львова зросте: скільки доведеться заплатити готівкою
Водночас випуск електротранспорту на лінії залишиться без змін, оскільки Львівелектротрансу критично бракує водіїв.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- На Львівщині затримали 18-річного юнака за пограбування жінки
- ЗСУ уразили ЗРК Тор, нафтоперекачувальну станцію та низку логістичних об’єктів противника
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У ДТП на Львівщині зіткнулися три автомобілі
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщині сталася автопригода
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Коментарі