У Львові директорка підприємства присвоїла півтора мільйона гривень держкоштів
Поліцейські повідомили про підозру директорці підприємства, яка привласнила майже півтора мільйона гривень державних коштів
Жінка користуючись своїм службовим становищем внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та використала підроблені документи, внаслідок чого заволоділа бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції України.
«Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 68-річна мешканка Львова, директорка одного з шляхових ремонтно-будівельних управлінь, у липні минулого року підробила акти приймання будівельних робіт, чим завищила обсяг та вартість виконаних робіт з реконструкції пішохідного тротуару на одній з вулиць Львова», — повідомили у поліції.
Таким чином, Львівській міській раді було завдано збитків на суму 1 355 790 гривень.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури, повідомили їй про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, — позбавлення волі на термін від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років та з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Затримано інспектора відділу митного оформлення митного поста «Краковець» Львівської митниці
Митник «пропустив» вивезення з України 180 тисяч доларів США з порушенням митних правил
На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Мирослав Хрущ вимагав хабарі за пропуск через кордон незадекларованої готівки
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі