У Львові до 1 листопада триватиме ремонт на вул. Митрополита Андрея

На час робіт вулицю перекрити не будуть, однак можуть виникати незручності для руху транспорту

У Львові від сьогодні на вул. Митрополита Андрея розпочинають поточний ремонт великими картами.

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, роботи проводитимуться без перекриття руху транспорту. Однак, зважаючи на те, що буде працювати великогабаритна техніка, можливі незручності для громадського і приватного транспорту.

«Від сьогодні розпочинаємо поточний ремонт великими картами асфальтобетонного покриття на вул. Митрополита Андрея – від вул. Шептицьких до вул. С. Бандери. Орієнтовний терміни робіт до 1 листопада, з коригуванням на погодні умови. Роботи наше ШРП буде виконувати у тих місцях, де є ямковість і «напливи» асфальту.

На час робіт вулицю перекрити не будемо, однак можуть виникати незручності для руху транспорту, оскільки в роботі буде задіяна великогабаритна техніка. Відтак просимо водіїв приватного транспорту, за можливості, оминати вул. Митрополита Андрея», - повідомили у Галицькій районній адміністрації.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  3. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  4. На Львівщині відремонтують дорогу в напрямку кордону з Польщею
  5. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях

Найчитаніше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни
  5. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»