У Львові до 2 років іспитового терміну засудили прибиральницю з Києва через «роботу з відрядженням»

Жінку звинуватили у шахрайстві

ФОТО: ілюстративне

Франківський районний суд Львова засудив до 2 років іспитового терміну киянку, яку звинуватили у шахрайстві. Жінка ж була переконаною, що це така робота з відрядженням в інше місто. Про це йдеться у вироку суду.

У матеріалах справи йдеться, що обвинувачена наприкінці серпня 2023 року виманила у потерпілої 35 тис. грн за схемою «ваш син потрапив у ДТП». До цього також був причетний інший чоловік, проте слідство його не розшукало. 

Підозрюваною виявилась прибиральниця в одному із київських супермаркетів. Жінка розповіла, що 2023 року хотіла знайти роботу та розмістила оголошення. Тоді їй зателефонував чоловік та запропонував роботу з відрядженням до Львова. Вона погодилась, поселилась у хостелі та дійсно забрала у потерпілої 35 тис. грн. Її «роботодавець» ж завжди був з нею на зв'язку. Саме йому вона переказала ці кошти. 

Потерпіла розповіла, що неї зателефонував нібито «дипломат з Польщі», який повідомив, що її син потрапив у ДТП і потрібні гроші. Тоді вона передала підсудній 35 тис. грн, проте коли зателефонувала сину - зрозуміла, що її обманули та звернулась до поліції. 

Читайте також: у Львові суд виніс вирок чоловіку, який через конфлікт у школі жорстоко побив матір трьох дітей: подробиці події

Суд визнав киянку винною у шахрайстві та засудив до 2 років іспитового терміну. 

 
 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також