У Львові до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який категорично відмовився від мобілізації

Львів'янин не погодився з висновком лікарів ВЛК і заявив, що не бажає ставати до лав ЗСУ

ілюстрація з відкритих джерел

У Львові до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який категорично відмовився від мобілізації. Вирок у справі № 466/8593/23 виніс Шевченківський районний суд міста Львова, повідомляє «Судово-юридична газета».

Згідно з матеріалів справи, у червні 2023 року чоловіка визнали придатним до військової служби. Коли його хотіли мобілізувати, він категорично відмовився брати повістку.

На суді житель Львова свою провину визнав. За його словами, він «був визнаний придатним до військової служби, та відмовився отримати повістку про явку на відправку 03.06.2023 у військову частину для проходження військової служби у Збройних силах України у воєнний час. Не погодився з висновком лікарів ВЛК. Не бажає ставати до лав Збройних сил України, не займається волонтерством, жодним чином не допомагає армії».

Читайте також: повідомили про підозру начальнику навчального курсу одного з факультетів Національної академії сухопутних військ.

Суд зауважив, що підозрюваний перебував у розшуку через ухилення від мобілізації та не приходив на судові засідання. Чоловіка визнали винним і засудили до 3 років позбавленні волі.

 

varta1.com.ua: Новини

Наталя Андрійчук

Читайте також