У Львові до кінця вересня перекриють рух транспорту на вул. Лісній
У Львові від завтра буде перекрито рух транспорту на частині вул. Лісної. На ділянці від вул. Піскової до вул. Лисенка мінятимуть колектор.
Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 08:00 год 10 червня і до 21:00 год 1 жовтня 2021 р., буде перекрито рух транспорту на вул. Лісній, на ділянці від вул. Піскової до вул. Лисенка. На цій частині вул. Лісної проводитимуть заміну каналізаційного колектора.
Роботи проводитиме ЛМКП «Львівводоканал», а благоустрій території проведе підрядна організація на замовлення адміністрації.
Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- На Закарпатті керівник відділення Укрпошти ухилявся від мобілізації, посилаючись на свою належність до Свідків Єгови
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- «Я молодший за Путіна, це важливо», - Зеленський
- Зеленський заявив, що росія найближчими днями може завдати нового масованого удару
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині 29 людей госпіталізували після відвідування Буковелю
Коментарі