У Львові до реанімації потрапив чоловік, у якого грип спровокував ураження мозку і запалення легень

Чоловік захворів на заробітках у Польщі

ФОТО: ілюстративне

У 48-річного чоловіка родом з Хмельниччини грип спровокував важкі ускладнення – ураження головного мозку і двобічну пневмонію. Наразі він перебуває в реанімації Львівської обласної інфекційної лікарні. Про це повідомила завідувачка 4-го діагностичного відділення лікарні Таміла Алексанян, пише Zaxid.net.

Чоловік захворів на заробітках у Польщі. Там лікарі виявили у нього вірус грипу типу А, але запалення легень на той час не було. Однак йому ставало гірше, тому чоловік повернувся в Україну.

До Львівської обласної інфекційної лікарні він потрапив у важкому стані, діагностували важку двобічну пневмонію і ураження головного мозку. Як зазначила Таміла Алексанян, він досі без свідомості.

«Чоловік має надлишкову вагу. До нас він потрапив у дуже важкому стані, сатурація було всього 60 (при нормі 95 і вище). У нього діагностували важку двобічну пневмонію і ураження головного мозку. Чоловік перебуває у реанімації. Нам вдалося на кисні стабілізувати дихальну недостатність, а ось до свідомості він наразі не прийшов», – каже Таміла Алексанян.

Як повідомлялося раніше: у жителя Львівщини виявили чотири види раку

Лікарі-інфекціоністи роблять все можливе, аби врятувати чоловіка. І попереджають: при захворюванні на грип, ГРВІ, коронавірус не займатися самолікуванням, а звертатися по медичну допомогу, аби уникнути важких ускладнень.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також