У Львові додатково перевірять супермаркети "Арсен" через порушення правил карантину
Сьогодні на ранковій нараді в міського голови Львова обговорили питання посилення роботи оперативних груп задля перевірки дотримання правил у мережі супермаркетів «Арсен», де вчора було зафіксовано порушення правил в час карантину. Про це поінформували у пресслужбі міської ради.
«Було виявлено, що деякі працівники мережі «Арсен» працюють без масок і рукавичок.
Кожен керівник установи має скеровані нами правила, які необхідно дотримуватись. Всі мають чітко дотримуватись правил, або ж постане питання про закриття недобросовісних магазинів", — зазначила очільниця міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львова Галина Слічна.
Нагадаємо, у місті діють правила роботи в умовах карантину для супермаркетів та продуктових ринків, за дотриманням яких стежать оперативні робочі групи.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі