У Львові "дуже п’янючий" 20-літній водій зніс відбійник та втік з місця ДТП (фото)
Нетверезий водій, в’їхав у відбійник та поїхав далі — сподівався, що не знайдуть. За даними прес-служби Патрульної поліції Львівщини, сьогодні вночі, на автодорозі «Львів–Винники», на ділянці вулиця Галицька, 2+800 метрів патрульні виявили ушкоджений відбійник. Вийшовши з автомобіля, інспектори оглянули місце можливої ДТП. У снігу виявили номерні знаки. Не гаючи часу, патрульні вирушили далі, адже ймовірно аварія сталася незадовго до моменту виявлення.
Невдовзі, екіпаж побачив автомобіль «Nissan Primera» без номерного знаку та без бамперу. Знайдений номер належав цьому транспортному засобу. У салоні перебувало три особи.
Патрульні встановили дані водія. Він пояснив, що його занесло. Втім, у 20-річного чоловіка були очевидні ознаки алкогольного сп’яніння. За словами патрульних, водій був дуже п’янючий, однак, від перевірки на стан сп’яніння він відмовився.
На порушника склали три протоколи: за керування у нетверезому стані, за вчинену ДТП та втечу з місця автопригоди. Також, на водія винесли постанову за відсутність необхідних документів для керування транспортним засобом.
«Шановні водії, сідати за кермо в нетверезому стані категорично заборонено! Ви стаєте небезпечними не лише для себе, а й для інших учасників дорожнього руху!» — нагадують правоохоронці.
[gallery link=«file» ids=«99888,99889,99890»]
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі