У Львові два дні лататимуть ями на дорогах

123015n3
123015n3

Впродовж наступних двох днів — 14−15 січня, комунальні служби проводитимуть ремонт гостро-аварійних ям. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Завтра буде працювати асфальтний завод Шевченківського району, щоб ліквідовувати ями гарячим асфальтом.

«Завтра запускаємо в роботу наш асфальтний завод у Шевченківському районі, і будемо проводити ямковий ремонт гарячим асфальтом, оскільки у вівторок та середу буде плюсова температура — 6−7 градусів. Тому усі райони, усі ШРП і комунальні служби будуть брати асфальт і проводити ремонт.

Будемо ремонтувати дороги там, де є гостро-аварійні ями. Комунальні служби отримали доручення, що при проведені ямкового ремонту, вони мають на початку провести зарізку кутів, і лише тоді класти асфальт. Це для того, щоб асфальт був якісно покладений і мав довший термін експлуатації.

Також я дала доручення ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛМКП «Львівводоканал», щоб вони теж брали асфальт і ліквідовували незаасфальтовані розриття після ремонту тепло-, і водопроводів", — повідомила Ірина Маруняк.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/274941-protiahom-nastupnykh-dvokh-dniv-komunalni-sluzhby-mista-provodytymut-iamkovyi-remont