У Львові два тижні працюватиме Різдвяний ярмарок
На ярмарку реалізовуватимуть виключно крафтову продукцію від локальних виробників, зокрема фермерів і ветеранського бізнесу
З 22 грудня 2025 року до 4 січня 2026 року на площі Ринок у Львові працюватиме Різдвяний ярмарок, торгівля триватиме щодня з 11:00 до 22:00. Таке рішення ухвалили 16 грудня на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, пише ЛМР.
Ярмарок матиме обмежений і стриманий формат, він буде значно меншим, ніж у довоєнні роки. Загалом буде 20 торгових будиночків, які розмістять лише з північного боку площі Ринок.
Мета заходу – підтримка локального бізнесу, ветеранських і соціальних ініціатив, а також це майданчик для допомоги Силам оборони України.
«Ми чітко усвідомлюємо суспільну чутливість до будь-яких святкових подій у час війни. Тому різдвяний ярмарок у Львові – це не про масові гуляння чи святкування, а про підтримку малого бізнесу, ветеранських підприємств і людей, для яких це часто є єдиною можливістю заробітку в зимовий період», – зазначають у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради.
Частину коштів, зібраних під час роботи ярмарку, спрямують на підтримку українських військових. Також на локації проводитимуть благодійні збори.
На ярмарку реалізовуватимуть виключно крафтову продукцію від локальних виробників, зокрема фермерів і ветеранського бізнесу. До участі допустять лише виробників або авторів продукції, без посередників.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщину повертається загиблий Герой Ханат Байдосов
Ханат загинув під час виконання бойового завдання в одному із запеклих боїв у боротьбі проти російської агресії.
У середу Львівщина попрощається з воїном Володимиром Старецьким
З перших днів повномасштабного вторгнення Володимир пішов на війну захищати країну від російського агресора.
Якою буде погода у Львові та області завтра, 17 грудня
Прогноз погоди на Львівщині на середу, 17 грудня від Львівського регіонального центру з гідрометеорології
Найкоментованіше
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- Артиста Національної опери позбавили бронювання через участь у «Лебединому озері»
- У Львові відбудеться публічна презентація реформи старшої профільної школи
Найчитаніше
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- На Львівщині через увімкнену пральну машину ледь не згоріла квартира
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
Коментарі