У Львові двоє маленьких дітей отруїлись чадним газом
Загалом, троє людей
У Львові цієї ночі троє людей отруїлись чадним газом — з них двоє маленьких дітей. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.
«Сьогодні надранок у квартирі на вул. Замарстинівській, 38, отруїлись чадним газом 32-річний чоловік та двоє діток: 1-річний хлопчик та 3-річна дівчинка», — повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони.
Дітей госпіталізували в дитячу лікарню святого Миколая Першого ТМО. Чоловіка — в обласну клінічну лікарню. Обставини події з’ясовують фахівці.
Загалом, від початку року по місту зафіксували 40 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 94 людини. На жаль, 3 із них загинули.
Раніше повідомлялося, що мешканців Львова та області просять здати кров.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі